Wnoszenie i znoszenie mebli

Najmniej przyjemną częścią przeprowadzki – oczywiście poza stresem z nią związanym – jest wnoszenie i znoszenie mebli. Wąskie korytarze i przejścia, ciemne klatki schodowe, schody i podwyższenia, niskie sufity i nietypowych gabarytów wyposażenie domu i biura: zmiana pomieszczeń i lokalizacji w tym aspekcie jest dosyć kłopotliwa. Wiele osób także sądzi, że aby zajęła się tym profesjonalna firma, trzeba opłacić również transport. Nic bardziej mylnego! U nas możesz zamówić wnoszenie i znoszenie mebli jako osobną usługę. Nasz teren działań to przede wszystkim Pruszków, Warszawa, Brwinów, Milanówek, Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki.

Przeprowadzka w dużym mieście, takim jak Warszawa, stwarza dodatkowe problemy, szczególnie w okolicach centrum. Zakazy postoju i wjazdu, problem z przestrzenią, na której można załadować i zabezpieczyć przedmioty w samochodzie. Nasi tragarze mają niezbędne doświadczenie we wnoszeniu i znoszeniu mebli, zadbają o bezpieczeństwo przedmiotów i Twoją wygodę. Jeśli potrzebujesz, doradzą najlepszy sposób zabezpieczenia wszystkiego na czas podróży.

Jeśli jesteś z Warszawy lub jej okolic i szukasz pomocy w przeprowadzce – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu