Transport mebli

Przeprowadzasz się i potrzebujesz przewieźć sprzęty domowe albo biurowe? Kupiłeś/Kupiłaś nowe wyposażenie mieszkania, ale sklep nie zapewnia dostawy albo narzuca wysoki jej koszt? Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Milanówek, Brwinów albo okoliczne miejscowości to punkt startowy/docelowy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – transport mebli z naszą firmą!

Bardzo często nie samochodu, do którego zmieszczą się nawet pojedynczo nasze szafy, szafki i stoły; poza tym wielokrotne jeżdżenie z jednym meblem jest męczące i całkowicie zbędne, tym bardziej, jeśli przebijamy się przez Warszawę w godzinach wysokiego natężenia ruchu. Także proszenie znajomych o pomoc nie jest najlepszym rozwiązaniem – nie mają oni zapewne właściwego sprzętu, aby zabezpieczyć nasze przedmioty, dlatego podczas przenoszenia albo transportu mebli coś może zostać zniszczone lub uszkodzone.

My, dzięki odpowiedniemu wyposażeniu aut i doświadczonym pracownikom, zapewnimy nie tylko bezpieczny transport mebli, ale i wygodę, a jeśli potrzebujesz, zamontujemy nowe meble lub zdemontujemy stare! Warszawa lub inne miasto – dla nas to bez znaczenia, dowieziemy meble tam, gdzie chcesz!

Zapraszamy do kontaktu