Przeprowadzki na terenie EU

Przeprowadzki na terenie UE nie należą do łatwych. Duża odległość wymaga starannego, wcześniejszego przygotowania, zaplanowania i dokładnej realizacji założeń. To wszystko zapewni Ci nasza firma! Chociaż docelowo działamy na terenie miast takich jak Warszawa, Pruszków, Brwinów, Malinówek (i ich okolic), zapewniamy także transport na dłuższych trasach, w całej Unii Europejskiej. Ze względu na otwarte granice i swobodę przepływu towarów i usług nie wiąże się to z nadmiernymi wymaganiami , a jedynie z zaawansowanymi kwestiami logistycznymi. Nie musisz się jednak niczym martwić – zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostanie jedynie urządzić się w nowym mieszkaniu czy biurze!

Przeprowadzki na terenie UE nie wiążą się u nas także z dodatkowymi kosztami – gwarantujemy, że nasze ceny są optymalne, każdą usługę wyceniamy indywidualnie tak, by była korzystna dla naszych klientów. Bez znaczenia, czy przenosisz się do Warszawy, Berlina czy Barcelony, gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.

Jeśli marzysz o życiu w metropolii innej niż Warszawa lub wręcz odwrotnie, uciekasz na francuską albo niemiecką prowincję – sprawdź nasze przeprowadzki na terenie UE i zadzwoń, ustalimy szczegóły i udzielmy dalszych informacji.

Zapraszamy do kontaktu